Фотаздымкі парафій

Фотоальбом ў распрацоўцы.

Азярцы – Парафія Св. Пятра і Паўла

Асвея – Парафія Св. Марыі Магдалены

Ахрэмаўцы — Парафія Узвышэння Святога Крыжа

Бабічы

Балаі

Барадзенічы – Парафія Св. Юзафа

Барсукі – Парафія Св. Сям’і i Св. Яна Марыі Віянэя

Бешанковічы – Парафія Святых Апосталаў Пятра і Паўла

Бігосава – Парафія Найсвяцейшай Тройцы

Більдзюгі

Блізніца–Парафія Божага Провіду

Боркавічы – Парафія Св. Антонія

Браслаў – Парафія Нараджэння Маці Божай

Бягомль – Парафія Езуса Хрыста-Валадара Сусвету

Бярозаўка – Парафія Маці Божай Міласэрнасці (Вастрабрамскай)

Валкалата — Парафія Св. Яна Хрысціцеля

Варапаева – Парафія Св. Арханёла Міхала і Благаслаўлёнага Біскупа Міхала Козаля

Верхнядзвінск – Парафія Нараджэння Найсвяцейшай Панны Марыі

Весялова

Ветрына

Відзы – Парафія Нараджэння Найсвяцейшай Панны Марыі

Віцебск – Парафія Езуса Міласэрнага (катэдральны)

Віцебск – Парафія Св. Антонія з Падуі

Віцебск – Парафія Св. Барбары

Віцебск –Парафія СвятогаДуха

Віцебск – Парафія Святога Уладзіслава

Вострава

Гарадок – Парафія Наведзінаў Найсвяцейшай Панны Марыі

Гарадзішча

Германавічы – Парафія Перамянення Пана

Гірстуны

Гірэйшы

Глыбокае – Парафія Святой Тройцы

Гняздзілава – Парафія Езуса Міласэрнага

Груздава – Парафія Узвышэння Святога Крыжа

Гута

Далёкія –Парафія Св. Станіслава, біскупа і мучаніка

Дворышча

Дзеркаўшчына – Парафія Унебаўшэсця Пана

Дзеткаўцы – Капліца Маці Божай Вострабрамскай

Дзісна – Парафія Беззаганнага Зачацця Найсвяцейшай Панны Марыі

Докшыцы – Парафія Найсвяцейшай Тройцы

Друйск – Капліца св. Юзафа

Друя– Капліца Св. Міхала Арханёла

Друя – Парафія Найсвяцейшай Тройцы

Дрысвяты – Парафія Святых Апосталаў Пятра і Паўла

Дуброўна – Парафія Маці Божай Фацімскай

Дунілавічы – Парафія Найсвяцейшай Тройцы

Езярышча – Парафія Св. Юзафа

Завуцце – Капліца

Задарожжа – Парафія Найсвяцейшай Панны Марыі Ласкавай

Замошша – Парафія Маці Божай Анёльскай

Ідолта – Парафія Маці Божай Шкаплернай

Іоды

Іказнь – ПарафіяБожага Цела

Казлоўшчына

Казяны

Камаі – Парафія Св. Яна Хрысціцеля

Канстанцінава – Парафія Св. Язафата Кунцэвіча

Карасіна

Кардон – Капліца НПМ Будслаўскай

Каханавічы – Капліца Божай Міласэрнасці

Кіякова – Капліца Узвышэння Св. Крыжа

Крулеўшчына – Парафія Найсвяцейшага Сэрца Пана Езуса

Латочкі – Парафія Божай Міласэрнасці

Лёзна –Парафія Св. Айца Піо

Лепель –Парафія Св. Казіміра

Ломашы – Капліца

Лужкі – Парафія Св. Арханёла Міхала

Лучай – Парафія Св. Юды Тадэвуша, Апостала

Лынтупы – Парафія Св. Апостала Андрэя

Лявонпаль

Ляхаўшчына

Малькі – Капліца Свв. апосталаў Пятра і Паўла

Мацюкова – Капліца Св. Антонія

Мёры – Парафія Унебаўзяцця Найсвяцейшай Панны Марыі і Св. Язафата Кунцэвіча

Мікалаева – Парафія Спаслання Духа Святога

Мішкавічы – Парафія Св. Апостала Тамаша i Св. Яна Боско

Мосар – Парафія Св. Ганны

Мяжаны – Парафія Маці Божай Анёльскай

Наваполацк – Парафія Найсвяцейшага Сэрца Езуса Хрыста

Навасёлкі – Капліца Божай Міласэрнасціi Свв. Яўхімаі Ганны

Новалукомль – ПарафіяСв. Марыі Магдалены

Новы Пагост – Парафія Найсвяцейшай Тройцы

Обаль– ПарафіяСв. Вінцэнта дэ Поля

Опса – Парафія Cв. Яна Хрысціцеля

Орша – Парафія Беззаганнага Сэрца Марыі

Орша – Парафія Св. Юзафа

Павяцце – Парафія Маці Божай Фацімскай

Падсвілле – Парафія Найсвяцейшага Сэрца Езуса Хрыста

Пагошча — Парафія Божай Міласэрнасці

Падрукша

Папшычы – Капліца Спаслання Духа Святога

Параф’янава – Парафія Імя Найсвяцейшай Панны Марыі

Парыж – Парафія Св. Юзафа

Паставы – Парафія Св. Антонія Падуанскагаі Беззаганнага Зачацця Найсвяцейшай Панны Марыі

Паставы – Парафія Езуса Міласэрнага

Пеліканы – Парафія Св. Якуба

Плюсы – Парафія Найсвяцейшай Тройцы

Полацк – Парафія Св. Андрэя Баболі

Порплішча – Парафія Найсвяцейшай Панны Марыі Каралевы

Празарокі – Парафія Унебаўзяцця Найсвяцейшай Панны Марыі

Прошкава– Парафія Св. АнтоніяПадуанскага

Пятроўшчына – Парафія Св. Тэрэзы ад Дзіцятка Езус і Хросту Пана

Расоны – Парафія Св. Язафата Кунцэвіча

Росіца – Парафія Найсвяцейшай Тройцы

Савуткі

Сар’я – Парафія Унебаўзяцця Найсвяцейшай Панны Марыі

Сергі – Парафія Св. Пятра і Паўла

Сітцы – Дом Міласэрнасці

Слабодка –Парафія Божага Провіду

Стары Двор – Капліца

Сянно – Парафія Найсвяцейшай Тройцы

Сяргеевічы – Парафія Маці Божай Вастрабрамскай

Талачын – Парафія Св. Антонія Падуанскага

Удзела –Парафія Беззаганнага Зачацця Найсвяцейшай Панны Марыі

Ула– ПарафіяНайсвяцейшайТройцы

Уражайнае – Парафія Св. Іліі

Урбаны – ПарафіяСв. ТэрэзыадДзіцяткаЕзус

Ушачы – Парафія Св. Лаўрэна

Фарынава

Цешэлава – Капліца Свв. Стэафана і Фларыяна, мучанікаў

Чашнікі – Парафія Перамянення Пана

Чарневічы –ПарафіяУзвышэння Святога Крыжа

Шаркаўшчына – Парафія Узвышэння Святога Крыжа

Шуміліна – Парафія Маці Божай Фацімскай

Янчукі

Ярэва – Парафія Маці Божай Шкаплернай i св. Яна Апостала